İlkay Aksoy Sevgili Hakkında Şok İddialar!

0
63

Gün Geçmiyor ki Türkiye yeni bir dolandırıcılık olayı ile karşı Karşıya kalmasın.

İşte size uluslararası bir dolandırıcılık hikayesi…

Türkiye’de 1990 yıllarında Kenan Şeranoglu lie ortaya çıkan saadet zinciri adı altında milyonlarca vurgun yapanlara yıllar geçtikçe yenileri ekleniyor.

 

İLKAY AKSOY SEVGİLİ SAADET ZİNCİRİMİ KURUYOR

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de milyonlarca kişiyi yaklaşık 1 milyar TL dolandıran Çiftlik Bank skandalının etkileri daha geçmemişken Bu seferde Kendisini İsviçreli işkadını olarak tanıtan ve Türkiye’den yüzlerce işadamın’dan milyarlarca TL para toplayan İlkay Aksoy Sevgili isimli şahıs insanlardan topladığı paraların karşılığı olarak kendilerine yurt dışında oturma izni, Şirket kurarak bankalardan yüklü miktarlarda kredi vaadi ile insanları kandırarak yeni bir saadet zinciri kurmaya devam ediyor.

Sahte İş kadınının dolandırdığı kişiler arasında; S.Sadullah Ekim, Alaaddin Balcı, Murat Saygılı , Ekrem Gül, Ali Gündoğdu, Kemal Yurtoğlu gibi yüzlerce isim yer almaktadır.

 

İsimlerin detayları haber merkezimizde gizli….

Sahte işkadini İlkay Aksoy Sevgili ile gelen iddialar arasında ; ” Hurda Altın ” Kaçakçılığı da yer alıyor.

 

İLKAY AKSOY SEVGİLİ KARA PARAMI AKLIYOR?

Türkiyede kendisine inanan bir Holding üzerinden kara para aklama yaptığı da gelen başka iddialar arasında…

İşte haber merkezimiz tarafından merak edilen sorular.

1- Türkiyede Yüzlerce iş adamından kendilerine oturma izni ve banka kredisi alma vaadiyle para aldınız mı.

Aldıysanız bankalarla nasıl bir ilişkiniz var ve yaptığınızın suç örgütü kapsamına   girdiğinizi biliyormusunuz?

 

2-Dolandirdigınız  iddia edilen kişilerden topladığınız paralarla ” Hurda Altın” adı altında altın Kaçakçılığı yaptığınız ve haksız kazanç elde ettiğinizi kabul ediyormusunuz?

 

3-Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Havalimanlarindan Her Giriş Çıkışınızda Hurda Altın adı altındaki altınları zarara uğratıp Vergi vermeden Yurt Dışına kaçırıp yüksek fiyatlarla satıp haksız kazanç elde ettiniz mi?

 

4- Türkiye’de ismi haber merkezimizde gizli olan bir Holding’den yurt dışında yatırım ortaklığı yapmak şartıyla yüklü miktarlarda ödeme aldınız mı?

 

5- Türkiye de sizden daha önce bir çok kişi kendilerini farklı sekilde tanıtıp işadamlarından yüz milyonlarca lira para toplayarak dolandırdı?

Sizde kendinize av olarak saadet zinciri kurmayı mı hedeflediniz?

 

6- Fethullah Terör Örgütü Lideri Fethullah Gülen’in talimatı ile darbeden önce internet üzerinden kara para aklama yöntemi ile örgüte yardım ettiniz mi?

İddialar karşısında  İlkay Aksoy Sevgili’nin nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here